Благодійна акція

Благодійна акціяСалон «Iмперiя краси» сумiстно з благодiйною организацiєю «Надiйний щит України» 24 серпня взяв участь в акцiї, направленій на збiр коштiв для лiкування i реабiлiтацii нашого земляка кременчужанина 20-річного Олександра Коваленка, котрий отримав кульове поранення в голову 18 травня у зонi АТО.

До заходу дівчата готувалися ретельно, бо знали, що у цей нелегкий час, коли навколо так багато горя, потрiбно якось по-особливому привернути увагу громади до даної проблеми.
У Приднiпровському парку мiстян зустрiчали привітні українки, відомі своєю красою; вiд щирого серця пригощали традицiйними національними стравами.

Стараннями дівчат та завдяки небайдужості кременчужан було зiбрано кошти у сумі 3233 грн.

Ми дуже вдячні всiм тим, хто долучився до доброї справи. Учасники заходу мали змогу сфотографуватися. Cвітлини можна переглянути у звiтi салону «Iмперiя краси», що розташований в соцмережах «Одноклассники» i «В Контакте».

Благодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акція

<<< Вернуться к списку новостей